Jak zařídit dětský pokoj

Jak zařídit dětský pokoj

Jak zařídit dětský pokoj

Dětské pokojíčky zařizujeme velmi rádi a většinou se k nim snažíme přistupovat tak, aby dětem sloužily i v období, kdy povyrostou a jejich zájmy se změní.
pokoj pro kluky
Na dětské pokoje často nezbývají peníze a mnozí rodiče také často argumentují tím, že děti rychle vyrostou, a proto je zbytečné investovat do jejich zařizování příliš mnoho času a úsilí.
Pokud nechtějí rodiče zařízení pokojíčků pro chlapečka a holčičku podcenit, můžou prolistovat řadu časopisů o bydlení a designu nebo se přímo poradit s odborníkem.

V poslední době nabývá na oblibě dřevo a do popředí vstupují také praktické požadavky jako je úložný prostor, kvalitní postel, psací stůl či žebřiny do chlapeckých pokojů na protahování. Důležité je samozřejmě  kompletní zařízení pokoje tak, aby se nemuselo příliš měnit, jak budou děti růst.

Chlapecký pokoj

Pokud děti ještě nechodí do školy, návrh pokoje často vychází z toho, co je aktuálně baví. Na příklad téma moře, svět ryb, piráti, lodě, auta. Na správné lodi ku příkladu nesmí chybět kormidelní kolo, pokud jsou děti dvě je lépe opatřit dvě kola, aby si pak mohly společně hrát a vyrobit je lze jednoduše z klasických hospodářských loukoťových kol.
 medvídek s foťákem